Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6473
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Odszedł Jan Zagrobelny

Piątek, 13 maja 2011, 7:36
Aktualizacja: 7:36
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Odszedł Jan Zagrobelny
Fot. Angela
"Jaśko"– wspaniała postać, bez której trudno będzie nam funkcjonować i żyć – tak o swoim koledze i społecznym działaczu mówią ci, którzy go znali. Śp. Jan Zagrobelny zmarł dziewiątego maja. Miał 61 lat. Działał w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych i w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie i Ruchowo "Przyjaciele".

Jan Zagrobelny zmarł nagle. Nie wytrzymało serce. Od 2000 r. Jan Zagrobelny związany był z grupą wsparcia osób niepełnosprawnych, które przekształciło się w Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie i Ruchowo "Przyjaciele".

- Janek był duszą tej organizacji, która dzisiaj liczy już ponad 70 osób. Był też członkiem Zarządu Sejmiku i właściwie to dzięki niemu funkcjonowały urządzenia techniczne w poprzedniej siedzibie KSON przy ul. Grabowskiego 7. Bez jego pomocy trudno było by urządzić nową siedzibę Sejmiku przy ul. Osiedle Robotnicze. Odszedł od nas serdeczny kolega, niezastąpiony wolontariusz i przyjazny, uczynny człowiek - piszą koleżanki, koledzy współpracownicy, wolontariusze i przyjaciele.

Msza św. w intencji śp. Jana Zagrobelnego odbędzie się w najbliższą sobotę (14.05) o godz. 7.00 w kościele pw. św. Erazma i Pankracego. Ostatnie pożegnanie odbędzie się na starym cmentarzu w sobotę o godz. 14.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group