Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6355
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Odpowiedzą za psychotropy i amfę

Środa, 28 stycznia 2009, 15:06
Aktualizacja: 15:07
Autor: TEJO
Blisko 40 działek amfetaminy i sporo substancji psychotropowych znaleziono u dwóch jeleniogórzan. Istnieje podejrzenie, że zajmowali się handlem narkotykami.

Policja złapała mężczyzn wczoraj. – 42-letni jeleniogórzanin został zatrzymany około godziny 9.40 na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Podczas rozmowy mężczyzna dziwnie się zachowywał i był bardzo nerwowy. Jak się później okazało, powodem zdenerwowania były substancje psychotropowe oraz to, że mężczyzna był poszukiwany – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci ustalili, że powodem poszukiwania 42-latka był nakaz doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wykroczenie. Teraz mężczyzna odpowie także za posiadanie substancji psychotropowych.

Drugi z mężczyzn został zatrzymany około godziny 22.30, także w Jeleniej Górze. 25-latek posiadał blisko 40 działek amfetaminy, które ukrył w spodniach. Obecnie policjanci wyjaśniają źródło pochodzenia narkotyków oraz sprawdzają czy mężczyzna nie handlował środkami odurzającymi. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Obydwu panom za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group