Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 6104
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Angela: Odkrywają studzienki, niszczą i demolują

Poniedziałek, 5 października 2009, 9:37
Aktualizacja: 9:38
Autor: Angela
Gdyby nie czujne oko strażników miejskich strach pomyśleć jak mogłaby się zakończyć dla pieszych i kierujących bezmyślna zabawa chuliganów.

W nocy z piątku na sobotę poodkrywali kilka studzienek kanalizacyjnych i deszczowych pozostawiając niezabezpieczone dziury. Przy ulicach Konopnickiej i Kopernika znaleziono aż siedem odkrytych studzienek burzowych. Jedną odkryto również na Podwalu.

Strażnicy dowiedzieli się od przechodnia, że pokrywy zostały powyciągane przez młodzież, która poszła w kierunku osiedla Zabobrze – mówi Grzegorz Rybarczyk, rzecznik Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. Pokrywy zostały nasunięte na miejsce. Przeprowadzono również kontrolę terenu, by sprawdzić, czy wandale nie wyciągnęli pokryw również w innych miejscach.

– Pokrywy były powyciągane w miejscach mało oświetlonych. Niestety nie udało się ustalić sprawców tych bezmyślnych żartów, które dla przechodniów czy kierujących mogły się skończyć tragicznie – mówi mł. insp. Rybarczyk.
Wczoraj grupa wandali na osiedlu Zabobrze zdemolowała również znaki drogowe i kosze na śmieci.

Prosimy mieszkańców o zgłaszanie do Straży Miejskiej informacji o zauważonych nieprawidłowościach pod całodobowy numer telefonu 075 7525162 – apeluje rzecznik straży miejskiej.

Jeśli wandali uda się namierzyć, odpowiedzą oni za narażanie zdrowia i życia kierujących i pieszych. Gdyby wskutek ustawionych przeszkód doszło do wypadku drogowego, poniosą za niego pełną odpowiedzialność.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group