Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 14241
Zalogowanych: 97
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Odkryj Dolny Śląsk i wygraj nagrody

Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 11:22
Aktualizacja: 11:33
Autor: Org
Dolny Śląsk: Odkryj Dolny Śląsk i wygraj nagrody
Fot. Organiatorzy
Znasz ciekawe, a może jeszcze nieodkryte miejsca Dolnego Śląska? Chcesz polecić swoją piękną okolicę innym? Weź udział w konkursie „Razem odkryjmy Dolny Śląsk”. Dla tych, którzy wskażą najciekawsze okolice czekają nagrody! Zgłaszać się można do końca sierpnia br.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski. Prace, w postaci ankiety o maksymalnej długości 1000 znaków, można wysyłać do 31 sierpnia br., do godziny 16.00. Ankieta, która jest jednocześnie zgłoszeniem, znajduje się na stronie internetowej: www.dolnyslask.pl.

- Z nadesłanych propozycji stworzymy listę, która pomoże wspólnie odkrywać uroki naszego regionu – piszą organizatorzy. - Dziesięciu uczestników konkursu, którzy w najciekawszy sposób uzasadnią swój wybór, otrzyma nagrody – dodają.

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 20 września br. na www.dolnyslask.pl.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
1166
Żadnej
30%
Jedną
8%
Dwie
8%
Trzy lub więcej
54%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy szczepionka na COVID sprzedała nam raka? Prawda czy mit?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Znicze zostaw w domu – tu króluje cisza
 
112
Trzeźwa 18–latka spadła z wiaduktu!
 
Kultura
Pierwsza płyta Aleksandra Szalonka z Jeleniej Góry
 
Inwestycje
„Enklawa Cieplice” nabiera kształtów
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group