Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 8034
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Odcięli im gaz na święta

Sobota, 4 kwietnia 2015, 17:06
Aktualizacja: 20:15
Autor: Mea
Przez awarię sieci gazowej, do której doszło dzisiaj (04.04) w budynku przy ul. Karola Miarki 8 w Jeleniej Górze mieszkańcy nie mają gazu. – Jest nam potrzebny do ogrzewania i gotowania – mówią. Możliwe, że usunąć awarię będzie można dopiero po świętach.

By gazownia mogła włączyć gaz zarządca, którym jest Wspólnota Południe musi usunąć awarię. W budynku znajdują się też mieszkania komunalne, dlatego Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zainteresował się sprawą.

- Poinformowaliśmy zarządcę o problemie oraz naszą firmę, która pełni dyżury w święta i dni wolne, by sprawdzić, czy można tę awarię szybko naprawić. Nawet jeśli uda się ją usunąć, trzeba jeszcze wykonać próbę szczelności. Dopiero po tym gazownia będzie mogła przywrócić dopływ gazu – mówił Jerzy Lenard, dyrektor ZGKiM-u.

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
522
Tak - świetny pomysł
59%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
29%
Nie mam zdania
12%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak maksymalnie wykorzystać potencjał mózgu?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Przeżyjmy to jeszcze raz – Jeleniogórska Dziesiątka
 
Aktualności
Rusza budowa źródła ciepła i prądu
 
Tragedie i dramaty
Cios nożem w brzuch podczas walki bezdomnych o materac
 
Pieniądze
Nagroda dla firmy Kada
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group