Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6902
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Od Sinatry po Stinga – jutro w Parku Zdrojowym

Piątek, 29 lipca 2016, 8:09
Aktualizacja: 11:14
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Od Sinatry po Stinga – jutro w Parku Zdrojowym
Fot. organizator
Przed nami kolejna sobota, kolejny koncert w ramach Letnich Koncertów Promenadowych – 30 lipca br. o godzinie 16.00 – koncert " Od Sinatry do Stinga – Piosenki na Głos i Kontrabas" w wykonaniu Jacka Szreniawy wraz z przyjaciółmi.

Artyści wykonają piosenki z repertuaru Franka Sinatry, Raya Charlesa, Joe Cockera, czy Stinga. Jako smakowity dodatek w programie pojawią się utwory wybitnych polskich artystów, takich jak Czesław Niemen czy Marek Grechuta – zapowiadają organizatorzy.

- Równorzędnym partnerem dla głosu w tym koncercie będzie kontrabas, jeden z najbardziej fascynujących instrumentów muzycznych. Inne instrumenty będą ubarwiać pierwszoplanowe dialogi Jacka Szreniawy i Kuby Olejnika. Połączenie barwy ludzkiego głosu i basu akustycznego daje niesamowite efekty, co udowodniło już wcześniej wielu wykonawców, w tym m.in. Al Jareau, Esperanza Spalding i wielu innych. Dzięki temu widzowie będą mieli okazję usłyszeć wiele przeróżnych współbrzmień i doznać wielu emocji – dodaje przedstawiciel Zdrojowego Teatru Animacji.

Natomiast zaraz po koncercie przeniesiemy się w inne klimaty – w ramach Festiwalu "Rozdroża", Holendrzy pochodzący z Senegalu pokażą tradycyjną muzykę, taniec i sztukę, przybliżając nam kulturę, gdzie natura, duchowość i sztuka są ze sobą powiązane.

Imprezy odbywają się w Muszli Koncertowej o godzinie 16.00. Szczegółowy program Letnich Koncertów na plakacie. Wstęp wolny - zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group