Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6448
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Od jutra Juwenalia. „Studenckie święto czas zacząć”

Poniedziałek, 7 maja 2012, 7:14
Aktualizacja: 7:15
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Od jutra Juwenalia. „Studenckie święto czas zacząć”
Fot. Organizator
Gry miejskie, zawody sportowe, imprezy w klubach Kwadrat i Orient Express, koncerty pod ratuszem i mnóstwo nagród do wygrania, oto co czeka w tym roku żaków uczestniczących w Juwenaliach 2012 w Jeleniej Górze, które rozpoczną się jutro 8 maja o godz. 17.00.

Organizatorem Juwenaliów 2012 są Politechnika Wrocławska, Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa oraz Uniwersytet Ekonomiczny (Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze). W tym roku, święto żaków potrwa 2 dni: 8 i 9 maja. Pierwszego dnia o godz. 17.00 na Placu Ratuszowym rozpocznie się gra miejska, której zwieńczeniem będzie impreza w klubie Kwadrat przy ul. Bankowej.

Drugiego dnia studenci będą mogli bawić się od rana – o godz. 10.00 w KPSW rozpoczną się zawody sportowe (siatkówka, frisbee, bieg na trzy nogi) i wielkie grillowanie. Po południu, w ramach finału Juwenaliów 2012 o godz. 16.00 pod ratuszem zagrają NESS i LENIWIEC. Potem wystąpią Jacek Ziobro oraz Zespół VIDEO. O godz. 22.00 – After Party w Kwadracie i Orient Expressie.

– Studenckie święto czas zacząć. Mamy nadzieję, że w tym roku impreza uda się lepiej, niż w ubiegłym. No i żeby pogoda dopisała bo, póki co, dobrze to nie wygląda. Cóż, zobaczymy. Na pewno na inaugurację się wybierzemy. I ten clubbing nas zachęca – mówią Mateusz i Magda, studenci Uniwersytetu Ekonomicznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group