Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Od grudnia szybką „kanapą” w góry

Audio

Czytaj na głos

Autor: quente 1 min czytania

Pełną parą ruszyły prace przy budowie nowego wyciągu narciarskiego w Szklarskiej Porębie – podała miejscowa Informacja Turystyczna.

reklamy

Nowa kolej linowa poruszać się będzie z prędkością średnią pięciu metrów na sekundę. Dzięki temu przez godzinę z dolnej stacji SkiArena Szrenica w rejon Świątecznego Kamienia wjedzie niemal dwa tysiące narciarzy. Wyciąg (sześcioosobowa kanapa) będzie miał 2380 metrów długości, a dystans ten dzięki urządzeniu pokona się w ciągu ośmiu i pół minutyrn rn– Dodatkowo poszerzone zostaną istniejące już trasy, co pozwoli w pełni korzystać z zimowych uroków Szrenicy – informuje IT w Szklarskiej Porębie. – Uruchomienie nowej kolei linowej planowane jest na grudzień 2010. Na stronie www.sudetylift.com.pl można zobaczyć codziennie aktualizowany obraz z placu budowy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka