Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9026
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Od dzisiaj Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Poniedziałek, 23 lutego 2015, 7:47
Aktualizacja: 7:49
Autor: 112
Jelenia Góra: Od dzisiaj Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw
Fot. Archiwum
Ministerstwo Sprawiedliwości, Prokuratura Generalna oraz Komenda Główna Policji w dniach od 23 lutego do 28 lutego „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”, którego celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby i prawa osób, które zostały pokrzywdzone w wyniku przestępstw. W tym roku dyżury pełnione będą w Prokuraturze Rejonowej w Jeleniej Górze (ul. Matejki 17).

W ramach „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw” od 23 lutego w godzinach od 10.00 do 15.00 dyżury w Prokuraturze Rejonowej w Jeleniej Górze pełnić będą codziennie prokurator oraz policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, a także: przedstawiciel Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jeleniej Górze, Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego w Jeleniej Górze, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze, Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Jeleniej Górze, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jeleniej Górze, Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Jeleniej Górze, Stowarzyszenia Pomocy Akson we Wrocławiu.

Dyżury te mają na celu udzielenie pomocy ofiarom przestępstw, poinformowanie o przysługujących im prawach, jak również przekazanie informacji o działających w Jeleniej Górze i na terenie powiatu jeleniogórskiego instytucjach pomocowych w tym zakresie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group