Niedziela, 21 czerwca
29°C Jelenia Góra
reklamy

Oczyszczał ścieki na rauszu

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Ponad półtora promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu pracownik miejskiej oczyszczalni ścieków.

reklamy

Stan pracownika zauważył dziś rano inspektor BHP, kiedy pijany mężczyzna obsługiwał jedną z maszyn. O sprawie powiadomiono policję.

Jak usłyszeliśmy od zastępcy kierownika oczyszczalni, nigdy wcześniej wspomnianemu pracownikowi nie zdarzyło się przyjść do pracy po alkoholu. Jutro najprawdopodobniej zostanie podjęta decyzja co do dalszych losów mężczyzny.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Piana Party I Animacje dla dzieci Piana Party to Najlepsza atrakcja na ciepłe dni już od 600zł! Oferujemy wersję Giga i Giga Maxi! Zadzwoń, ustalimy szczegóły przebiegu atrakcji. Z… Brukarstwo kostka brukowa granitowa Oferuje ukladanie kostki brukowej granitowej posiadam własny sprzęt koparki transport zageszczarki kompleksowo.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka