Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7229
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ REGION: Ochroniarze zepsuli zabawę studniówkową

Niedziela, 8 lutego 2009, 13:32
Aktualizacja: 16:11
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA/ REGION: Ochroniarze zepsuli zabawę studniówkową
Fot. .......
Mieli pomagać i ochraniać najważniejszą dla tegorocznych maturzystów imprezę, a okazali się powodem frustracji 19–latków. Pracownicy firmy ochroniarskiej zachowywali się po chamsku – piszą do nas licealiści z ZSO nr 1 im. Żeromskiego.

– Bawiliśmy się w Świeradowie-Zdroju. Wynajęliśmy firmę ochroniarska dla utrzymania porządku, ale panowie (i jedna pani) z ochrony, byli nadgorliwi i zachowywali się tak, jak ochronie, zwłaszcza podczas studniówki, nie wypada – czytamy w liście od uczniów „Żeroma” (nazwiska do naszej wiadomości).

– Studniówka jest dla uczniów, i chodzi o to, żeby oni najlepiej się bawili, ale przez ochroniarzy dobry humor kończył się po wyjściu z głównej sali – piszą maturzyści. – Zacznijmy od tego, że firma nie ma szacunku do ludzi, których pilnuje. Do wszystkich mówili per TY, grzebali ludziom po kieszeniach i sprawdzali plecaki, nawet gdy szło się tylko do toalety. Wdawali się w kłótnie z uczniami, które kończyły się bezpośrednimi groźbami pod ich adresem.

Pod koniec, kiedy ludzie odpoczywali od głośnej muzyki, w holu Domu Zdrojowego, ochroniarze siłą wpraszali ludzi na salę pod pretekstem tego, że "głośno rozmawiamy" – czytamy. Licealiści dodają, że muzyka z sali była słyszana trzy przecznice dalej.

Uczniowie nie kryją, że są zawiedzeni postawą pracowników ochrony, którzy zachowywali się tak, jakby nikogo nie ochraniali, a tylko przeszkadzali w zabawie, zamiast umiejętnie i z kulturą kontrolować jej przebieg.

Z firmą skontaktujemy się w poniedziałek z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group