Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 3023
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Obrazy dojrzałych twórców

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 7 stycznia 2007, 0:00
Autor: Rylit
Fot. Rylit
Kilkadziesiąt prac artystów, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku zawisło w „Galerii N…” Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Jeleniej Górze.

– Już dawno w Galerii N… nie było tylu gości na wernisażu – przyznał Zygmunt Korzeniowski, dyrektor ośrodka. Faktycznie, w salach galerii oprócz czternastu twórców z UTW wystawiających swoje prace, skupionych w pracowni plastycznej kierowanej przez artystkę plastyka Agnieszkę Owsianik zgromadziło się wielu miłośników sztuki.
Tematyka prac jest bardzo różna. Autorzy to ludzie doświadczeni, którzy trudy życia zawodowego, rodzinnego mają już za sobą. A co wcale nie oznacza, że ich życie ma być teraz szare i monotonne. Teraz właśnie mają więcej czasu dla siebie i dla odkrywania w sobie drzemiących talentów. Takie talenty odkryli w sobie i przekazali nam po przez swoje prace plastyczne, które można podziwiać w „Galerii N…” do 28 lutego 2007r.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~DANA 7-01-2007 1:03
Byłam na otwarciu tego WERNISAZU warto zobaczyć, prac jest bardzo dużo i bardzo ciekawe. Jest na czym oko zoczepić.
~MJK 7-01-2007 11:38
Widziałam wystawę , robi wrażenie , tak trzymać.Jesetem pełma podziwu dla ARTYSTÓW , super że chcą coś robić .
~widz 7-01-2007 18:01
Wystawa bardzo ladna, artysci pelni zycia i energii, pozytywna aura. GRATULACJE dla ARTYSTOW I ORGANIZATOROW :-))))
~mariola 8-01-2007 8:19
Brawo osobie która wpadła na tak gienialny pomysł kreacji ośrodka , ktory do tej pory z niczym ani z nikim się nie kojarzył.Miastu przybył jeszcze jeden ośrodek kultury ale tej masowej gdzie mozna podziwiać różnorodne pasje .Byłam na kilku wystawach - brawo tak trzymać Pani Bogusiu!!!!!!!!!!
~Malgosia 8-01-2007 18:51
Bylam na wernisażu Jestem oczarowana pracami. Znam wiekszosc Pan Artystek z Plenerow w jakich mialam przyjemnosc wspoluczestniczyc w Bautzen i Krzeszowie.Juz tam Panie zadziwialy mnie swoja wrazliwoscia i umiejetnosciami ale to co zobaczylam na tej wystawie przeszlo moje wyobrazenie.Pozdrawiam Ewę,Ule,Wiesię,Jadwigę,Danusię,Irenkę,Martę.Dziewczyny jestescie wspaniałe Malujcie!!!!!!!!!!!!!!! Wkrótce do Was dołącze.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group