Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 7039
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Obrabowali sprzedawców zniczy

Sobota, 1 listopada 2008, 18:26
Aktualizacja: 18:26
Autor: TEJO
W dzień Wszystkich Świętych dają o sobie znać hieny cmentarne. Dziś po południu dwoje złodziei ukradło mężczyźnie handlującemu zniczami przed cmentarzem przy ulicy Sudeckiej puszkę z utargiem.

– Było tam około 400 złotych. Ile dokładnie, nie wiadomo, bo poszkodowany nie zdążył policzyć pieniędzy – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z KMP. Złodzieje uciekli w kierunku centrum, gdzie wsiedli do autobusu MZK i pojechali do Cieplic.

Wówczas już wiedziała o nich policja, którą zawiadomił poszkodowany. Kryminalni namierzyli złodziejską parkę przy cieplickim cmentarzu, gdzie przestępcy kręcili się koło stoisk ze zniczami. Tam zostali zatrzymani. Trafili do aresztu policyjnego.
Złodzieje to 36-letnia kobieta i jej rówieśnik, oboje z Jeleniej Góry. Mężczyzna był już karany za przestępczość narkotykową.

Drobnych kradzieży nie zabrakło także na samym cmentarzu komunalnym przy ul. Sudeckiej. Najczęściej z grobów „znikały” chryzantemy. Poszkodowani uznają jednak sprawy za zbyt błahe, aby informować o tym policję.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group