Sobota, 27 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy

Obóz w Świnoujściu

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Ratowników Górskich w Karpaczu przez ponad tydzień wypoczywała na obozie zorganizowanym i dofinansowywanym przez Gminę Karpacz. Tego typu wakacyjny wyjazd samorząd miasta pod Śnieżką zorganizował już po raz czwarty. Przez trzy poprzednie lata uczniowie wypoczywali na Mazurach,

reklamy

Uczestnikom zapewniono szereg atrakcji: zwiedzali latarnię morską, Fort Gerharda, płynęli statkiem, oglądali eksponaty w Muzeum Rybołówstwa. Plażowali zarówno na polskich, jak i na niemieckich wybrzeżach Bałtyku. W ośrodku obozowiczom zapewniono dobre warunki noclegowe i urozmaicone wyżywienie. Było ognisko i dyskoteka, podczas której karpacka młodzież integrowała się z młodzieżą niemiecką.


rn - W imieniu całej grupy dziękuję za organizację obozu wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjazdu - mówi kierownik letniego obozu Maria Supeł. - Wiem, że pobyt nad Bałtykiem się podobał i większość jest gotowa pojechać tam także za rok.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka