Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 3991
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Obóz piłkarski w Mysłakowicach

Wtorek, 26 lutego 2013, 16:18
Aktualizacja: Wtorek, 12 marca 2013, 10:22
Autor: red.
Mysłakowice: Obóz piłkarski w Mysłakowicach
Fot. archiwum
Od 3 lutego w Mysłakowicach do rundy wiosennej przygotowywał się zespół GKS Wikielec. Szósty zespół warmińsko–mazurskiej IV ligi przebywał w Mysłakowicach w ramach współpracy pomiędzy gminami Iława i Mysłakowice.

Wyjazd na obóz jest efektem długoletniej współpracy Mysłakowic i Wikielca, które dzieli 520km. Piłkarze co roku wyjeżdżają na drugi koniec Polski by w dobrych warunkach przygotować się do sezonu. Latem zawodnicy Orła Mysłakowice spędzają obóz na Mazurach. Zimą zawodnicy z Wikielca odwiedzają Sudety Zachodnie.

Zawodnicy mieszkali w Ośrodku Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Trenowali codziennie mając do dyspozycji halę w Szkole Podstawowej w Mysłakowicach i Orlika. Dużo zajęć spędzili biegając po okolicznych górkach. Kadra zespołu liczyła wielu młodych zawodników. Z powodu obowiązków zawodowych nie pojechało sześciu podstawowych graczy.

W czasie trwania obozu GKS Wikielec rozegrał dwa mecze sparingowe. W pierwszym zremisował z Olimpią Kowary 2:2, w kolejnym spotkaniu również padł remis – pojedynek z Orłem Mysłakowice zakończył się rezultatem 3:3. Jedną z bramek dla zespołu z Wikielca zdobył Remigiusz Sobociński znany z występów w takich drużynach jak Amica Wronki i Jagiellonia Białystok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group