Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 8009
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Obniżki i promocje czekają na seniorów

Piątek, 13 października 2017, 8:01
Aktualizacja: Środa, 26 sierpnia 2020, 6:27
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Obniżki i promocje czekają na seniorów
Fot. Paweł Guszała
Mamy ważną informację dla starszych osób. Jeżeli masz 60 lat i więcej to możesz korzystać z licznych upustów. Wystarczy przyłączyć się do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Od października w Jeleniej Górze można dołączyć do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, który umożliwia za sprawą specjalnej karty korzystanie ze zniżek w ponad 320 firmach i instytucjach w całym kraju.

W akcji biorą udział uzdrowiska, sklepy czy restauracje. U wszystkich partnerów programu seniorzy korzystają z promocji oraz licznych bonifikat. Spis wszystkich podmiotów współpracujących z programem znajduje się na stronie: www.glosseniora.pl. Z danych organizatora akcji (Stowarzyszenia MANKO) wynika, że akcja ma już ponad 320 partnerów.

Aby przyłączyć się do tej akcji wystarczy odwiedzić Wydział Spraw Społecznych, Zdrowia i Organizacji Pozarządowych UM, który mieści się na Placu Ratuszowym 58, w pokoju nr 1. Tam wydawane są bezpłatne i bezterminowe Karty Seniora. Jedyne co trzeba ze sobą zabrać to dowód osobisty.

- Apelujemy także do jeleniogórskich firm i instytucji, aby przyłączały się do tego programu. Można to zrobić poprzez specjalny formularz, który znajduje się na stronie internetowej miasta www.jeleniagora.pl – mówi Andrzej Marchowski, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Zdrowia i Organizacji Pozarządowych UM.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
69
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
32%
Nie najlepiej
19%
Wciąż fatalnie
23%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group