Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 17026
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Obława na „kuriera” kradzionego auta

Czwartek, 14 maja 2009, 8:26
Aktualizacja: 8:26
Autor: TEJO
Kara do pięciu lat więzienia grozi mężczyźnie, który za 200 euro zgodził się doprowadzić skradziony w Niemczech pojazd do Polski. Aby zatrzymać kierowcę policja wstrzymała ruch na moście w Bolesławcu.

W miniony wtorek policjanci otrzymali od funkcjonariuszy straży granicznej informację, że drogą nr 4 jedzie kradziony samochód. Stróże prawa niezwłocznie wstrzymali ruch na jednym z mostów wjazdowych do miasta, aby uniemożliwić podejrzanemu ewentualną ucieczkę.

„Kurierem” okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Smochód został skradziony w tym samym dniu w jednej z miejscowości na terenie Niemiec. Jak ustalili policjanci, podejrzany na jednej ze stacji paliw otrzymał 200 euro za przewiezienie samochodu do Polski. Auto miał pozostawić we wskazanym miejscu we Wrocławiu. Funkcjonariusze odzyskali samochód warty blisko 50000 złotych.

Mężczyzna za ten czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
607
Świetny pomysł
38%
Jestem na nie
37%
Jest mi to obojętne
25%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy prawie go nie jedzą… a blokuje raka i cukrzycę
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Ciekawe historie i inne opowieści
„Mission Impossible” nad Bobrem
 
Aktualności
Trwają Mysłakowice Open 2026
 
Aktualności
Biegają w górach – Zimowy Ultramaraton Karkonoski
 
Aktualności
KANS dumny z biathlonistów – olimpijczyków
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group