Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 3949
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Objawienie posła Adama

Niedziela, 6 stycznia 2008, 16:21
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 stycznia 2008, 8:15
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Objawienie posła Adama
Fot. TEJO
Szara eminencja Prawa i Sprawiedliwości, a do niedawna druga po Jarosławie Kaczyńskim osoba w rządzie, w niedzielę przechadzała się po placu Ratuszowym w Jeleniej Górze.

Nic dziwnego. Mamy dzień Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. W końcu poseł Adam Lipiński, bo o nim mowa, jest parlamentarzystą wybranym przez Dolnoślązaków z Jeleniej Góry i Legnicy oraz pobliskich miejscowości. To i ma prawo do swoich wyborców przyjechać, zwłaszcza w takie święto.

Tym bardziej, że polityk Prawa i Sprawiedliwości nawiedzał swój okręg wyborczy stosunkowo rzadko. Nawet żartowano z niego, na pewnej konferencji prasowej, kiedy wyraźnie się spóźnił, że ma kłopoty z trafieniem. Oczywiście poślizg spowodowany był ciężką pracą byłego członka rządu.

Ale w niedzielę, 6 stycznia, poseł Adam Lipiński maszerował wyraźnie rozluźniony w asyście dyrektora swojego biura, radnego Krzysztofa Mroza oraz osobnika o nieustalonej tożsamości. Swoje kroki kierowali do lokalu. Nie partyjnego, ale… gastronomicznego. Osobistości mniejszego i wielkiego świata polityki weszły na spóźniony obiad do restauracji Sorento.
Smacznego!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group