Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 7570
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Obchody Dnia Kultury Romskiej w Kowarach

Czwartek, 11 sierpnia 2011, 7:55
Aktualizacja: 7:56
Autor: Accipiter
REGION: Obchody Dnia Kultury Romskiej w Kowarach
Fot. Organizator
Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma? Czy to prawda, przekonają się ci, którzy 15 sierpnia (poniedziałek) odwiedzą plac przy ul. Jagiellończyka w Kowarach w kolejny Dzień Kultury Romskiej. Będzie to czas dobrej zabawy dla całej rodziny, a także okazja do integracji międzykulturowej wszystkich pokoleń.

W ramach Dnia Kultury Romskiej o godzinie 17. będzie można zobaczyć spektakl słowno-muzyczny przygotowany przez uczestników zajęć teatralno-językowych i muzycznych prowadzonych w ramach projektu „Zwykłe szanse dla niezwykłych ludzi” oraz występ zespołu z Kowar - Amare Roma.

Następnie organizatorzy zapraszają na występy grup muzycznych: o godz. 18. - Terne Czerchenie z Kamiennej Góry i o godz. 19. – Kałe-Jaka z Lubania. Gwiazdą wieczoru o godz. 20.30 będzie Vanessa & Sorba. Natomiast w godz. 21.30–23.00 zaplanowano również dyskotekę pod gwiazdami.

Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach. Dzień Kultury Romskiej współfinansowano ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group