Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 4486
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: O zmianach w prawie oświatowym w Handlówce

Piątek, 2 grudnia 2016, 8:15
Autor: E. Rząsa, M. Drapiej
Jelenia Góra: O zmianach w prawie oświatowym w Handlówce
Fot. E.Rząsa, M.Drapiej
Wczoraj (1.12) w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze miała miejsce konferencja dyrektorów jeleniogórskich szkół w związku z wprowadzaną reformą w oświacie.

„Zmiany w prawie oświatowym" to temat spotkania zastępcy prezydenta Jeleniej Góry Piotra Paczóskiego, naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu Pawła Domagały, przedstawicieli Rady Miasta i dyrektorów jeleniogórskich placówek oświatowych.

Podczas przerwy w konferencji, goście zostali zaproszeni przez dyrektor szkoły Danutę Pawłowicz na pokaz fryzur i mody „Celebryci na czerwonym dywanie”. Pokaz przygotowali uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich o profilu fryzjerskim.

W prezentacji znalazły się różnego rodzaju fryzury oraz stroje, które bardzo podobały się oglądającym. Występujący uczniowie nagrodzeni zostali brawami. Opiekunkami młodzieży były nauczycielki zawodu: Elżbieta Michałowska, Danuta Juszczyńska oraz Martyna Pawłowicz.

Gospodyni konferencji Danuta Pawłowicz gorąco podziękowała gościom oraz występującym uczniom. Jednocześnie zaprosiła na kolejne pokazy, które - jak zapewniła - będą odbywać się cyklicznie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group