Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7366
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: O turystyce w regionie w kontekście strategii rozwoju Dolnego Śląska

Wtorek, 4 grudnia 2012, 7:16
Aktualizacja: 7:17
Autor: Angela
Konsultacje społeczne dotyczące obszaru turystyki w projekcie Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego do roku 2020, odbędą się w Jeleniej Górze13 grudnia br. w auli Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Kochanowskiego 8. Uczestnicy będą mogli nie tylko wysłuchać wykładów, ale również zabrać głos w dyskusji i zgłosić swoje uwagi.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną główne tezy i założenia projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego do roku 2020. Gości o godz. 10.00 powita Jerzy Tutaj – członek zarządu Województwa Dolnośląskiego, prezentację na temat: "Turystyki jako istotnej gałęzi rozwoju gospodarczego w regionie" przedstawi prezes KARR Grzegorz Rychter (10.10- 10.30), a główne tezy i założenia SRWD zostaną zaprezentowane przez Macieja Zatheya, dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego (godz. 10.30 – 11.00). Po tych prezentacjach będzie czas na dyskusję do godz. 12.30.

- Mając na uwadze, że Strategia Rozwoju Województwa Dolnośląskiego tylko wtedy będzie skuteczna i właściwe realizowana, kiedy jej zapisy zostaną przedyskutowane w czasie szerokich konsultacji ze wszystkimi partnerami zaangażowanymi w codzienną pracę na rzecz naszego regionu, liczymy na aktywny udział w pracach nad przedstawionym projektem – piszą organizatorzy.

Organizatorami konsultacji są: Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group