Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 5969
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

O przemyśle europejskim w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 14 grudnia 2015, 7:47
Aktualizacja: 7:49
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Około 1000 uczestników – reprezentantów dużego i średniego biznesu zarówno z Polski jak i z zagranicy, a także przedstawicieli administracji publicznej, środowisk eksperckich oraz mediów z krajów Europy Środkowej i Wschodniej – spodziewają się organizatorzy Forum Przemysłowego, które odbędzie się w Karpaczu w dniach 18–20 grudnia. Podczas Forum mają zostać poruszone najistotniejsze zagadnienia dot. przemysłu europejskiego.

Forum odbędzie się w Hotelu Gołębiewski. Będzie ono okazją do szerokiej debaty o najważniejszych problemach przemysłu europejskiego. - W programie Forum Przemysłowego znalazło się około 50 wydarzeń – wykładów, sesji plenarnych, paneli dyskusyjnych oraz prezentacji raportów, które podzielono na siedem obszarów tematycznych - poinformował Łukasz Ciuba z Fundacji Instytut Studiów Wschodnich, która organizuje Forum.

Wśród bloków tematycznych znalazły się m.in. przemysł wydobywczy i przetwórczy, przemysł energetyczny, infrastruktura OZE i ochrona środowiska, transport i logistyka oraz inwestycje i innowacje. Uczestnicy Forum mają również rozmawiać o przemyśle rolno-spożywczym oraz polskich branżach eksportowych.

Forum przygotowywane jest przez Instytut Studiów Wschodnich, organizatora Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~program 14-12-2015 17:08
Jest jakiś program tego? Są wykłady otwarte, etc.? W przyszłym roku otwieram własną działalność, chętnie posłuchałbym tych bardziej doświadczonych. Rekinów biznesu ;)
~ 14-12-2015 17:59
Co tutaj robią przecież wg PiS Polska jest w ruinie !!!
~Do program 15-12-2015 7:33
Zacznij piec ciasteczka, olej przepisy, wystaw sobie kilka hotelików, uruchom je przed odbiorem i nie będzie potrzebne uczestnictwo w takiej imprezie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group