Poniedziałek, 22 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

O półfinał w Kołobrzegu

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Juniorzy KS Sudety Jelenia Góra w dniach 11-13.05 wystąpią w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w koszykówce.

reklamy

Decyzją Polskiego Związku Koszykówki jeleniogórzanie o prawo gry w półfinałach MP powalczą w turnieju ćwierćfinałowym w Kołobrzegu. Ich przeciwnikami będą: Kotwica Kołobrzeg, Legia Warszawa i Wisła Kraków. Awans do dalszych gier wywalczą dwa najlepsze zespoły.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka