Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 12425
Zalogowanych: 125
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: O mapach bezpieczeństwa w Janowicach Wielkich

Czwartek, 18 lutego 2016, 8:05
Aktualizacja: 8:08
Autor: 112
Janowice Wielkie: O mapach bezpieczeństwa w Janowicach Wielkich
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy funkcjonariusze oraz wójt gminy Janowice Wielkie zapraszają mieszkańców na spotkanie 25 lutego o godz. 13.00 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowicach Wielkich, ul. Kolejowa 2. Celem jest stworzenie mapy zagrożeń bezpieczeństwa na terenie gminy.

Mapy zagrożeń bezpieczeństwa to istotny element procesu zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i służący aktywizacji społeczności lokalnych.

- Opinie społeczne będą miały duży wpływ na ostateczny kształt projektowanego narzędzia informatycznego, służącego do prezentacji informacji o stanie bezpieczeństwa oraz kontaktu z mieszkańcami. Dlatego do udziału w spotkaniu, zapraszamy wszystkich tych, którym leży na sercu dobro i bezpieczeństwo gminy – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
323
Tak
43%
Nie
52%
Jest mi to obojętne
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Co zawiera nowy plan pokojowy? O co naprawdę chodzi w tych negocjacjach?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Grudzień z przyrodą i dyrektorem KPN
 
Aktualności
Odnowione Bobrowe Skały czekają na turystów
 
Pogodowo
Ośnieżona Jelenia Góra
 
112
Suzuki wjechał wprost pod Passata
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group