Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 5448
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

O łapownictwie (nie)podzielnie

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 1 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 1 kwietnia 2007, 10:55
Autor: TEJO
Fot. Jelonka.com
Niedźwiecki przekazuje część spraw o rzekomej korupcji Kubickiemu.

Taka jest jedna z decyzji Ruchu Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją w Jeleniej Górze, organizacji założonej przez jej prezesa Grzegorza Niedźwieckiego, radnego poprzedniej kadencji.

Podczas walnego zebrania członków, które odbyło się w sobotę, nie podjęto uchwały o rozwiązaniu stowarzyszenia jak zakładał pierwotnie prezes ROPOiWzK – poinformował Niedźwiecki.

Wybrano natomiast nowe władze i komisję rewizyjną. Sekretarzem Ruchu została Barbara Biedak. Zastąpiła ona Julię Papaj - byłą już członkinię ROPOiWzK.

– Wobec pogarszającej się sytuacji społeczno-politycznej w naszym mieście i całym kraju oraz nagminnych prób zawłaszczania tych dziedzin życia przez różnych karierowiczów, podjęto również uchwałę o przekazaniu części spraw do rozwiązania (wydającemu się być bardziej prężnym i mającemu większe oparcie w mediach lokalnych) pełnomocnikowi stowarzyszenia "Stop Korupcji" Oliwerowi Kubickiemu ze Wspólnego Miasta – napisał w komunikacie Grzegorz Niedźwiecki.

– W związku z natłokiem spraw w naszym biurze, liczymy na rzetelną i merytoryczną współpracę z młodym gniewnym, od czego uzależniamy ocenę jego wiarygodności – dodał.

Przypomnijmy, że stowarzyszenie „Stop korupcji” zaczęło działać w stolicy Karkonoszy ponad dwa tygodnie temu. Jego przedstawiciel O. Kubicki zapowiedział wtedy, między innymi, przyjrzenie się dokumentacji dotyczącej przeprowadzanych przez miasto przetargów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~Oliver Twist 1-04-2007 10:00
Może z tym Niedźwieckim to też prima aprilis? Swoim postępowaniem napewno znajdzie kiedyś miejsce w panteonie słynnych jeleniogórzan.
~ppp 1-04-2007 13:13
"sytuacja społeczno - polityczna w JG pogarsza się"? A to ciekawostka, czy dlatego się pogarsza, że straż miejska nie przewozi za friko pijaków do domów? No faktycznie, skandal, trzeźwienie w domu na koszt państwa powinno być wpisane do konstytucji. takimi, i podobnymi - równie ambitnymi problemami młodzi gniewni z pewnością powinni się zająć.
~świetne 1-04-2007 13:31
Dwa wielkie autorytety jeleniogórskiego świata: Kubicki i Niedźwiecki. Warci są siebie.
~Ryszard Gronowski 1-04-2007 14:57
Proponuję współpracę panu Niedżwieckiemu. Jestem człowiekiem mądrym, mam doświadczenie polityczne, wielu przyjaciół i wiele wielbicielek, bo nawet przystojny ze mnie gość.
~nieufny 1-04-2007 15:28
Konkurent Kamińskiego czy Macierewicza? Może sam się określi, aby nie było niedomówień i podejrzeń?
~Do Ryszarda Gronowskiego 1-04-2007 22:30
Zastanawiam się czy ty faktycznie jesteś osobą za którą się podałeś ? a może to prowokacja ? Jeśli nie , to nie bąż bardziej żałosny niż już jesteś , samoobrona ci już nie wystarczy , chcesz stworzyć duet z Niedzwiedzkim ?
~Dobre 1-04-2007 22:34
Pan Niedzwiecki to niech się najpierw weźnie za siebie i zrobi porzadek e sobą !!!!!!!!!!!
~456 2-04-2007 7:38
Grzesiu, nie masz innego zdjęcia?!
~bb 2-04-2007 9:08
mnie tam straż wozi zawsze do domu, ale z z uświadczeniem pracy czy mieszkania socjalnego to faktycznie problem w jeleniej poważny. argumenty kontestatorów tego problemu bez przedstawienia alternatywy dla gn są funta kłaków warte...
~zawiedziony 2-04-2007 9:49
Pan Niedźwiedzki ma dużo racji.Ja również zwrócę sie do Wspólnego Miasta.Nawet będąc na skardze u v-ce Prezydenta Łużniaka nic nie załatwił.Sad wydał wyrok władza musi go wykonać. Władza,władza,władza i koszty,koszty,koszty- można mniemać....korupcja nieudowodniona?!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group