Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 6819
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: O łapownictwie (nie)podzielnie

Niedziela, 1 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 1 kwietnia 2007, 10:55
Autor: TEJO
Jelenia Góra: O łapownictwie (nie)podzielnie
Fot. Jelonka.com
Niedźwiecki przekazuje część spraw o rzekomej korupcji Kubickiemu.

Taka jest jedna z decyzji Ruchu Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją w Jeleniej Górze, organizacji założonej przez jej prezesa Grzegorza Niedźwieckiego, radnego poprzedniej kadencji.

Podczas walnego zebrania członków, które odbyło się w sobotę, nie podjęto uchwały o rozwiązaniu stowarzyszenia jak zakładał pierwotnie prezes ROPOiWzK – poinformował Niedźwiecki.

Wybrano natomiast nowe władze i komisję rewizyjną. Sekretarzem Ruchu została Barbara Biedak. Zastąpiła ona Julię Papaj - byłą już członkinię ROPOiWzK.

– Wobec pogarszającej się sytuacji społeczno-politycznej w naszym mieście i całym kraju oraz nagminnych prób zawłaszczania tych dziedzin życia przez różnych karierowiczów, podjęto również uchwałę o przekazaniu części spraw do rozwiązania (wydającemu się być bardziej prężnym i mającemu większe oparcie w mediach lokalnych) pełnomocnikowi stowarzyszenia "Stop Korupcji" Oliwerowi Kubickiemu ze Wspólnego Miasta – napisał w komunikacie Grzegorz Niedźwiecki.

– W związku z natłokiem spraw w naszym biurze, liczymy na rzetelną i merytoryczną współpracę z młodym gniewnym, od czego uzależniamy ocenę jego wiarygodności – dodał.

Przypomnijmy, że stowarzyszenie „Stop korupcji” zaczęło działać w stolicy Karkonoszy ponad dwa tygodnie temu. Jego przedstawiciel O. Kubicki zapowiedział wtedy, między innymi, przyjrzenie się dokumentacji dotyczącej przeprowadzanych przez miasto przetargów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group