Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7210
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: O grach komputerowych w BWA

Poniedziałek, 5 listopada 2018, 14:15
Aktualizacja: Wtorek, 6 listopada 2018, 6:38
Autor: BWA
Jelenia Góra: O grach komputerowych w BWA
Fot. Archiwum BWA
Spotkanie z Konradem Czernikiem (Techland) poświęcone grom komputerowym pt. Wirtualny plac zabaw zaprasza 10 listopada (sobota), godz. 12.00 Biuro Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze ( ul. Długa 1). Prowadzenie: Tomasz Wrona. Kurator: Piotr Machłajewski. Wstęp wolny.

Konrad Czernik – absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i Liceum Plastycznego w Opolu. Lead Concept Artist w firmie Techland, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Przez kilka lat zajmował się aranżacją środowiska gry, po czym przeszedł do projektowania postaci. Obecnie zajmuje się kreowaniem wizji artystycznej gry i odpowiada za wygląd i produkcję wszystkich postaci w grach. Tytuły zrealizowane na podstawie jego konceptów to m.in. seria Dead Island, seria Call of Juarez, Hellraid i kilka projektów realizowanych w ShortBreak Studios. Prelegent największych imprez branżowych (m.in. Digital Dragons, PGA, GIC). Prowadzi szkolenia i wykłady na uczelniach wyższych (m.in. ASP we Wrocławiu, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Śląski, AGH w Krakowie) oraz w wielu zewnętrznych firmach.

Spotkanie w ramach projektu „Przystań dla sztuki” realizowanego przez Przystań Twórczą Cieplickie Centrum Kultury we współpracy z Biurem Wystaw Artystycznych i Osiedlowym Domem Kultury.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kutury oraz ze środków Miasta Jelenia Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group