Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 6105
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: O Bożej miłości i dłoniach człowieka w SP7

Środa, 1 kwietnia 2015, 8:03
Aktualizacja: 8:06
Autor: Manu
Jelenia Góra: O Bożej miłości i dłoniach człowieka w SP7
Fot. BM
W miniony wtorek (31.03) w jeleniogórskiej Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, uczniowie tejże placówki zaprezentowali inscenizację poetycko–muzyczną pt. “Dłonie”.

- Przepraszam, szukam Pana Jezusa, może widział go ktoś tutaj? - pada w trakcie przedstawienia pytanie, zadane przez jednego z występujących uczniów, który z dużym zaangażowaniem odgrywa rolę bezdomnego. Inni jego szkolni koledzy także mają możliwość zaprezentować swoje umiejętności aktorskie, wokalne oraz taneczne.

Na występ zostały zaproszone dzieci z oddziału przedszkolnego z “Siódemki”. - Część reakcji, czy zachowań nie była przewidziana w programie, a dzieciaki były bardzo spontaniczne – relacjonuje nauczycielka oddziału przedszkolnego Beata Kieta. - Momentami było śmiesznie, momentami refleksyjnie - dodaje.

Inscenizacja była wzbogacona odpowiednim podkładem muzycznym oraz wspierana przez grupę wokalną pod opieką Lucjana Hołuba.

Dyrektor szkoły Elżbiety Rybak podziękowała dzieciom za występ oraz złożyła świąteczne życzenia wszystkim przybyłym na uroczystość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group