Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 1988
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

O Bożej miłości i dłoniach człowieka w SP7

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 1 kwietnia 2015, 8:03
Aktualizacja: 8:06
Autor: Manu
Fot. BM
W miniony wtorek (31.03) w jeleniogórskiej Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, uczniowie tejże placówki zaprezentowali inscenizację poetycko–muzyczną pt. “Dłonie”.

- Przepraszam, szukam Pana Jezusa, może widział go ktoś tutaj? - pada w trakcie przedstawienia pytanie, zadane przez jednego z występujących uczniów, który z dużym zaangażowaniem odgrywa rolę bezdomnego. Inni jego szkolni koledzy także mają możliwość zaprezentować swoje umiejętności aktorskie, wokalne oraz taneczne.

Na występ zostały zaproszone dzieci z oddziału przedszkolnego z “Siódemki”. - Część reakcji, czy zachowań nie była przewidziana w programie, a dzieciaki były bardzo spontaniczne – relacjonuje nauczycielka oddziału przedszkolnego Beata Kieta. - Momentami było śmiesznie, momentami refleksyjnie - dodaje.

Inscenizacja była wzbogacona odpowiednim podkładem muzycznym oraz wspierana przez grupę wokalną pod opieką Lucjana Hołuba.

Dyrektor szkoły Elżbiety Rybak podziękowała dzieciom za występ oraz złożyła świąteczne życzenia wszystkim przybyłym na uroczystość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~soc-lib 1-04-2015 8:23
Szkoło jest od uczenia a nie od przedstawień religijnych . To są skutki że polska wyższa uczelnia jest dopiero w czwartej setce.
alexpand52 1-04-2015 10:51
W tej szkole , przynajmniej ze strony administracyjnej Boga nie ma . Już sprawdzałem. Więc dzieciom muszą ciągle przypominać że powinien być.
~fan sekty pis 1-04-2015 17:31
nie wytrzymam! katolicka indoktrynacja i pranie mózgu od najmłodszych lat! i niech ktoś powie, że w Polsce jest wolność. jest zniewolenie i to gorsze niż za komuny bo teraz ludzie zakładają sobie kagańce z własnej woli. mają rację ci co chcą wykopać religię ze szkoły, chcesz prać mózg swojemu dziecku to rób to za własne pieniądze i na własną odpowiedzialność!
~nh 1-04-2015 18:25
a może by mi tak ktoś przypomniał bo zapomniałem - który to art. mówi o tym że narzucanie religii jest łamaniem prawa. Wszyscy po skończeniu 18lat powinni sami decydować w co chcą wierzyć i czy w ogóle chcą wierzyć - ze świata muszą zniknąć wszystkie religie- to wtedy zapanuje pokój hehe
~Wiem Lepiej 7-04-2015 0:39
Pokaz mi boga to w niego uwierze , pokaz mi kubusia puchatka to w niego uwierze ..........
~Do ~ 7-04-2015 10:49
~Wiem Lepiej. Naprawdę? W Kubusia Puchatka wierzyć nie musisz, bo pan Alan Alexander Milne go sobie wymiślił. A co do wiary w biblijnego Boga...Hm, w Liście do Hebrajczyków 11:1 jest napisane: - A wiara jest pewnością tego, czego się spodziewamy, przeświadczeniem o tym, czego nie widzimy.
~` 5-05-2015 13:52
A w kubusiu puchatku jest napisane że tylko misie są mądre i lubią miodek. A ty nie lubisz miodku !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group