Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5995
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nylu i Stachu nagrali teledysk w Ugandzie! Premiera (video)

Środa, 18 września 2013, 20:01
Autor: karkonoszeplay
Break Fresh Ground ma przyjemność zaprezentować trzeci teledysk promujący album "Nylu & Stachu - Amplituda Różnic". Tym razem wersji video doczekał się numer "Graj" wyprodukowany przez innego reprezentanta BFG, Skota.

Zdjęcia do klipu w większości zostały zrealizowane w Ugandzie (Nil Wiktorii), gdzie trenowali zawodnicy Reprezentacji Polski we Freestyle'u Kajakowym - Tomasz Czaplicki i Zosia Tuła. Słońce, przepiękne widoki, ale przede wszystkim ekstremalne i widowiskowe wyczyny jeleniogórskich kajakarzy – to wszystko decyduje o tym, że do muzyki powstał naprawdę wyjątkowy obraz. Dodatkowo w teledysku możemy zobaczyć ujęcia nagrane podczas realizacji płyty w Studiu MPRO w Zgorzelcu.

Około miesiąc przed premierą płyty oddajemy w ręce słuchaczy energiczny i motywacyjny numer, którego prosty i nieco buntowniczy refren ma dać wielu osobom pozytywnego kopniaka do działania. Dziś sprawdzamy jak rap łączy się z tak widowiskową dyscypliną sportu, jaką jest freestyle kajakowy. Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy, którą nawiązaliśmy z Zosią i Tomkiem. Tak na marginesie... to chyba pierwszy polski teledysk hiphopowy nagrany w Afryce. Przy okazji chcieliśmy pogratulować Tomkowi brązowego medalu na ostatnich Mistrzostwach Świata! – mówią Nylu i Stachu.

Gdy do nas ogromnymi krokami zbliżają się zimne i deszczowe dni, choć przez trzy minuty możemy poczuć gorącą atmosferę Afryki, sportu i rapu.

Zapraszamy do polubienie i odwiedzania oficjalnego profilu FB, gdzie systematycznie pojawiają się informacje dotyczące projektu.

http://www.facebook.com/NyluOfficial

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group