Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 4738
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Miłków: Nowy wóz dla OSP

Poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:05
Aktualizacja: Środa, 12 lutego 2020, 7:12
Autor: WAC
Miłków: Nowy wóz dla OSP
Fot. Starostwo Powiatowe
W Miłkowie w ostatnią sobotę (8.02) świętowano przekazanie nowego średniego wozu strażackiego dla tamtejszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

Uroczystość odbyła się na placu przed remizą OSP w Miłkowie. Uczestniczyli w niej m.in.: poseł Robert Obaz, senator Krzysztof Mróz, starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski oraz przede wszystkim mieszkańcy Miłkowa. Nie zabrakło przedstawicieli okolicznych jednostek ochotniczych straży pożarnych (Sosnówka, Karpniki, Podgórzyn, Ścięgny) oraz delegacji Państwowej Straży Pożarnej. Podczas pokazu można było zapoznać się jak działa nowy pojazd, dokładnie i z bliska go obejrzeć a nawet zasiąść za kierownicą.

Nowy wóz marki Volvo został kupiony dzięki środkom z: Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz gminy Podgórzyn. Na jego wyposażeniu znajduje się zbiornik na wodę o pojemności 3 tysiące litrów oraz pompa.

Twoja reakcja na artykuł?

27
87%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
0
0%
Złości
3
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group