Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Nowy urząd skarbowy przy szpitalu?

Audio

Czytaj na głos

Autor: RED 1 min czytania

Nie jest wykluczone, że znajdująca się w byłym hotelu robotniczym siedziba fiskusa trafi do obiektu zbudowanego na gruncie przy szpitalu wojewódzkim.

reklamy

Chodzi o wspomnianą już w jednej z notek działkę obciążoną pryzmą ziemi o kubaturze ok. 7 tys. m sześc. Prezydent Marcin Zawiła podjął rozmowy z kierownictwem Urzędu Skarbowego w Jeleniej Górze, sygnalizującego konieczność budowy nowej siedziby i możliwości zabudowy tej właśnie działki. M. Zawiła jeszcze jako poseł nagłaśniał konieczność zmiany lokum skarbówki, która pracuje w niedostosowanym do swoich potrzeb obiekcie po hotelu robotniczym przy ulicy Wolności.

– Gdyby przedstawiciele US zdecydowali się na taką lokalizację, wówczas miasto zobowiązuje się do uporządkowania tej działki i wywóz zgromadzonej tam ziemi w terminie możliwie najszybszym, umożliwiającym podjęcie prac budowlanych – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka