Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 6744
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowy-stary prezes Karkonoszy

Sobota, 10 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 10 marca 2007, 9:55
Autor: KED
Wybór nowego prezesa klubu oraz uzupełnienie składu zarządu o trzech nowych członków było najważniejszym elementami walnego zebrania członków klubu MKS Karkonosze Jelenia Góra.

Obecni na zebraniu członkowie klubu wybrali nowych członków zarządu w wyniku czego jego skład powiększył się z trzech do pięciu osób. Następnie nowy zarząd dokonałspośród swego grona podziału poszczególnych funkcji w klubie. Nowym prezesem Karkonoszy został ich dotychczasowy wiceprezes Tadeusz Duda. Funkcje wiceprezesa powierzono Piotrowi Kubanowi, sekretarzem pozostał Andrzej Niemiec, zaś nowymi członkami zarządu wybrano Bogusława Kępińskiego i Tomasza Kociołę.

Poza kwestiami wyborczymi na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z bieżącej działalności klubu, z którego wynikało iż sytuacja wokół Karkonoszy powoli się normalizuje – Przed kilku dniami rozmawiałem z panem wiceprezydentem Jerzym Łużniakiem i z jego strony otrzymałem m.in. obietnice anulowania przez miasto długu Karkonoszom w wysokości 41 tysięcy złotych za ubiegły rok oraz umożliwienia nam nieodpłatnego korzystania ze stadionu przy ul. Złotniczej do końca roku – mówił T. Duda. Wciągu tygodnia jesteśmy także umówieni na podpisanie umowy w sprawie przekazania klubowi 30 tysięcy złotych z miejskiej dotacji.

Do kadry seniorów przed runda wiosenną dołączyli Bartosz Chrząszcz, Robert Turczyk, Maciej Wojtas i Michał Gadzimski.

Ubytki to: Daniel Zalewski, Przemysław Wajda oraz Tomasz Lizak. Klub na dzień dzisiejszy nie wyraził zgody na występy w Kotwicy Kołobrzeg Tomasza Malinowskiego. W tej sytuacji piłkarz ma do wyboru albo powrót do Karkonoszy lub też karencję w występach na boisku do sierpnia 2007 r.

Na dzień dzisiejszy nie jest nadal jasne czy Karkonosze będą mogły rozgrywać swe mecze na obiekcie przy ul. Złotniczej. Nieoczekiwane veto w tej kwestii wniósł nadzór budowlany, mający zastrzeżenia do stanu betonowego płotu okalającego stadion od strony Jelfy. W przypadku nie uzyskania z tego powodu przez klub choćby warunkowego dopuszczenia obiektu do organizacji imprez masowych, w ostateczności seniorzy Karkonoszy swe mecze będą rozgrywać przy ul. Lubańskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
298
Nigdy
20%
Rzadko
43%
Czasami
24%
Często
13%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
 
Koszykówka
Wichoś walczy z Liderem
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group