Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Nowy – stary dyrektor jeleniogórskiego sanepidu

Audio

Czytaj na głos

Autor: Marcelina Cieślak/ Jel 1 min czytania

Ewa Czyżewska, dotychczasowa dyrektorka Powiatowej Stacji Sanitarno– Epidemiologicznej w Jeleniej Górze została ponownie powołana na szefa tej placówki, którym będzie przez kolejne pięć lat. – Nie musieliśmy ogłaszać konkursu na to stanowisko – mówił prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła. – Po zapoznaniu się z opiniami

reklamy
reklamy

- Miałam nadzieję, że będę mogła po raz kolejny piastować swoje stanowisko – powiedziała Ewa Czyżewska. - Myślę, że dobrze wykonuję swoją pracę i zarówno ja, jak moi koledzy i koleżanki z pracy, możemy się pochwalić kilkoma sukcesami – dodaje i wymienia: w ubiegłej kadencji, udało się nam między innymi odremontować budynek sanepidu mieszczący się przy ul. Kasprowicza 19, a także wygospodarować część pieniędzy na doposażenie laboratorium.

- Moim priorytetem w tej kadencji jest przede wszystkim umożliwienie pracownikom dokształcenia się pod względem wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej – mówiła Ewa Czyżewska. - Zależy mi na tym, aby moi współpracownicy czerpali z pracy satysfakcję – dodała.

Dyrektor podkreśliła, że obecnie zaangażowanie mieszkańców i turystów w sprawy sanitarne jest znacznie większe niż w ubiegłych latach. - Ludzie starają się wspólnie z naszą instytucją rozwiązywać istniejące problemy – mówi Ewa Czyżewska.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka