Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3745
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowy – stary dyrektor jeleniogórskiego sanepidu

Czwartek, 18 kwietnia 2013, 6:49
Aktualizacja: 7:45
Autor: Marcelina Cieślak/ Jel
Jelenia Góra: Nowy – stary dyrektor jeleniogórskiego sanepidu
Fot. Marcelina Cieślak
Ewa Czyżewska, dotychczasowa dyrektorka Powiatowej Stacji Sanitarno– Epidemiologicznej w Jeleniej Górze została ponownie powołana na szefa tej placówki, którym będzie przez kolejne pięć lat. – Nie musieliśmy ogłaszać konkursu na to stanowisko – mówił prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła. – Po zapoznaniu się z opiniami, podjąłem decyzję o przedłużeniu umowy obecnej pani dyrektor i zrobiłem to za zgodą wojewódzkiego sanepidu – dodał.

- Miałam nadzieję, że będę mogła po raz kolejny piastować swoje stanowisko – powiedziała Ewa Czyżewska. - Myślę, że dobrze wykonuję swoją pracę i zarówno ja, jak moi koledzy i koleżanki z pracy, możemy się pochwalić kilkoma sukcesami – dodaje i wymienia: w ubiegłej kadencji, udało się nam między innymi odremontować budynek sanepidu mieszczący się przy ul. Kasprowicza 19, a także wygospodarować część pieniędzy na doposażenie laboratorium.

- Moim priorytetem w tej kadencji jest przede wszystkim umożliwienie pracownikom dokształcenia się pod względem wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej – mówiła Ewa Czyżewska. - Zależy mi na tym, aby moi współpracownicy czerpali z pracy satysfakcję – dodała.

Dyrektor podkreśliła, że obecnie zaangażowanie mieszkańców i turystów w sprawy sanitarne jest znacznie większe niż w ubiegłych latach. - Ludzie starają się wspólnie z naszą instytucją rozwiązywać istniejące problemy – mówi Ewa Czyżewska.

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group