Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Nowy sezon przed Wichośkami

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemo 1 min czytania

Już w najbliższą sobotę, 26. października koszykarki Wichosia rozpoczną zmagania w II–lidze, gdzie ich pierwszymi rywalkami będą zawodniczki rezerw Ślęzy Wrocław.

Wrocławianki mają już na swoim koncie jedno zwycięstwo w obecnych rozgrywkach, przed tygodniem wygrały w Legnicy z Ekonomem 59:51. Z kolei Wichośki po bardzo słabym poprzednim sezonie (2 zwycięstwa z outsiderem i 14 porażek) w zmienionym składzie spróbują po raz kolejny swoich sił w najniższej klasie rozgrywkowej koszykówki kobiet. Odejście Dagmary Palewicz (do lokalnego rywala - MKS MOS Karkonoszy), a także Katarzyny Fredziak, Agnieszki Balsam, czy Kamili Jaworowskiej z pewnością wpłynie na grę zespołu. Negatywnie czy pozytywnie? Przekonamy się po spotkaniu, które zaplanowano na sobotę, 26. października o godz. 16:00 w hali SP 11 przy ul. Moniuszki. Wstęp wolny!

Zestaw par 3. kolejki:
KS Wichoś Jelenia Góra - Ślęza II MOS WKK WrocławrnAZS PWSZ II Gorzów Wlkp. - Tęcza LesznornEkonom Legnica - MUKS Poznań

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka