Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7003
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowy rok w klubie Ciuciubabka

Poniedziałek, 12 stycznia 2015, 7:49
Aktualizacja: 7:52
Autor: Angela
Jelenia Góra: Nowy rok w klubie Ciuciubabka
Fot. Archiwum Klubu
Zajęcia ze „śpiewoterapii”, warsztaty recyklingowe, rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych, zajęcia kosmetyczne z tajnikami szybkiego makijażu i manicure, zabawa językiem migowym, wiosenna wymiana ubranek oraz spotkania ze specjalistami – tak zapowiadają się najbliższe miesiące w jeleniogórskim Klubie dla Rodziców.

W piątek (16 stycznia) w godz.17.30 a 18.00 w Karpaczu odbędzie się nauka jazdy na nartach dla dzieci w wieku od 4 lat. Cena to 45 zł plus 15 zł za buty, narty i kask. Zajęcia poprowadzi mistrzyni Polski i Europy, olimpijka z pedagogicznym, przedszkolnym wykształceniem. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają do najbliższego wtorku (13 stycznia).

Następne spotkanie odbędzie się 27 stycznia o godz. 17.30 w bawialni Stonoga (przy ul. Złotniczej). Pokaz „chustowania” dziecka poprowadzi Kamila Muczyńska. - „Chustowanie” daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i bliskości - mówi Anita Radwan. – Należy jednak pamiętać o tym, aby noszenie było zdrowe dla dziecka i wspierało rozwój jego kręgosłupa i stawów biodrowych. O tym jak poprawnie „chustować”, powiemy właśnie na tym spotkaniu. Niech każdy kto ma, zabierze swoją chustę – dodaje założycielka klubu.

Od 29 stycznia natomiast będą prowadzone zajęcia dla dzieci (dwa razy w miesiącu, w czwartki o godz. 17.30 ze śpiewoterapii). – Będzie to śpiewanie piosenek z ilustracją ruchową – wyjaśnia Anita Radwan. - Treść piosenek wzbogaca bowiem słownictwo i wyobraźnię dziecka, a odpowiednio dobrany ruch ilustrujący treść piosenki, ćwiczy koordynację słuchowo-ruchową i uczy naśladownictwa, wspomaga wymowę. Dodatkowo śpiew pogłębia oddech, narząd głosowy wzmacnia się, a wydłużanie sylab w śpiewie powoduje prawidłowe ukształtowanie samogłosek, ćwiczy się również pamięć i spostrzegawczość – wymienia organizatorka.
Regulamin warsztatów na stronie www.klubdlarodzica.pl.tl. Zapisy na klubdlarodzica@poczta.onet.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group