Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 6811
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowy prezydent na czele rotarian

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 26 czerwca 2008, 7:58
Aktualizacja: 7:58
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Bogusław Wojdak przejął od Witolda Musiałowskiego insygnia władzy Rotary Club. Teraz przez najbliższy rok pokieruje on działalnością stowarzyszenia, które celem jest niesienie pomocy potrzebującym.

Uroczystość odbyła się w miniony weekend w Pałacu Staniszów, gdzie klub ma swoją siedzibę. Nowy szef stowarzyszenia obejmie swoją funkcję od początku lipca.

Na uroczystość przekazania tytułu przybyło wielu znanych ludzi z Jeleniej Góry i okolic, w tym m.in. starosta jeleniogórski, Jacek Włodyga, Zbigniew Ładziński, Anna i Leszek Karbowscy.

Przygrywał zespół Sygidbend z Wrocławia. Wystąpiły też dzieci z Domu Dziecka ze Szklarskiej Poręby, które w ten sposób podziękowały za opiekę i okazaną im pomoc.

Rotary Club Jelenia Góra to organizacja, która w Jeleniej Górze funkcjonuje od 11 lat. Współpracuje ona z rotarianami na całym świecie, a pieniądze na pomoc potrzebującym pozyskuje ze składek jej członków oraz bali charytatywnych czy indywidualnych sponsorów.

Najpopularniejsze akcje klubu to „Ratujmy dzieciom wzrok” oraz dożywianie dzieci, a także zakup sprzętu rehabilitacyjnego, komputerowego czy finansowanie wyjazdów najuboższych dzieci na wakacje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group