Wtorek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 2551
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nowy prezydent na czele rotarian

Czwartek, 26 czerwca 2008, 7:58
Aktualizacja: 7:58
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Nowy prezydent na czele rotarian
Fot. Archiwum
Bogusław Wojdak przejął od Witolda Musiałowskiego insygnia władzy Rotary Club. Teraz przez najbliższy rok pokieruje on działalnością stowarzyszenia, które celem jest niesienie pomocy potrzebującym.

Uroczystość odbyła się w miniony weekend w Pałacu Staniszów, gdzie klub ma swoją siedzibę. Nowy szef stowarzyszenia obejmie swoją funkcję od początku lipca.

Na uroczystość przekazania tytułu przybyło wielu znanych ludzi z Jeleniej Góry i okolic, w tym m.in. starosta jeleniogórski, Jacek Włodyga, Zbigniew Ładziński, Anna i Leszek Karbowscy.

Przygrywał zespół Sygidbend z Wrocławia. Wystąpiły też dzieci z Domu Dziecka ze Szklarskiej Poręby, które w ten sposób podziękowały za opiekę i okazaną im pomoc.

Rotary Club Jelenia Góra to organizacja, która w Jeleniej Górze funkcjonuje od 11 lat. Współpracuje ona z rotarianami na całym świecie, a pieniądze na pomoc potrzebującym pozyskuje ze składek jej członków oraz bali charytatywnych czy indywidualnych sponsorów.

Najpopularniejsze akcje klubu to „Ratujmy dzieciom wzrok” oraz dożywianie dzieci, a także zakup sprzętu rehabilitacyjnego, komputerowego czy finansowanie wyjazdów najuboższych dzieci na wakacje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group