Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2714
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nowy pomysł na promocję wydarzeń z Kotliny Jeleniogórskiej

Poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 8:52
Aktualizacja: 8:53
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Nowy pomysł na promocję wydarzeń z Kotliny Jeleniogórskiej
Fot. ...
Kotlina365.pl to nowy portal, który funkcjonuje od minionego piątku. Co można na nim znaleźć? Przede wszystkim zapowiedzi imprez z wygodną wyszukiwarką, ale i dokładną pogodę, aktualne i historyczne mapy, a już niebawem, obraz z kamer umieszczonych w pięknych zakątkach naszej kotliny.

Pomysł stworzenia takiego portalu powstał dwa lata temu podczas planowania przez jego pomysłodawcę wyjazdu z rodziną na wakacje.
– Kiedy zaczęliśmy z żoną przeszukiwać na stronach internetowych atrakcji, jakie zastaniemy w miejscu, do którego jechaliśmy, okazało się, że jest około 100 stron internetowych, na których nie ma nic lub, które zawierają informacje niekompletne. Wtedy pomyślałem o stworzeniu portalu, na którym turyści, którzy przyjeżdżają do nas, i mieszkańcy, którzy znajdą chwile wolnego czasu, będą mogli sięgnąć po kompleksową wiedzę dotyczącą tego, co w danym czasie dzieje się w Kotlinie Jeleniogórskiej – mówi Mariusz Synówka, pomysłodawca i właściciel portalu Kotlina365.pl

Portal Kotlina365.pl obsługuje łącznie pięć osób. Strona zawiera tylko zapowiedzi imprez i jej pomysłodawcy nie mają zamiaru zamieszczać tu żadnych relacji, czy też artykułów prasowych. Poruszanie się po zamieszczonych zapowiedziach wydarzeń ułatwia wygodna wyszukiwarka wyposażona w kilka kryteriów przeglądania treści.

Czytelnicy znajdą tu również dokładną prognozę pogody przygotowywaną codziennie rano przez jeleniogórskich lotników. Ze strony można pobrać również aktualne i historyczne mapy regionu. W planach jest też podłączenie kamer do serwisu, dzięki czemu użytkownicy mogliby na żywo oglądać takie zakątki kotliny, jak Śnieżka czy panorama Jeleniej Góry z perspektywy Góry Szybowcowej czy nowobudowanej wieży w Radomierzu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group