Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 4457
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świat: Nowy etap w karierze Mai Włoszczowskiej

Piątek, 14 grudnia 2012, 11:03
Aktualizacja: Sobota, 15 grudnia 2012, 5:30
Autor: Przemo
Świat: Nowy etap w karierze Mai Włoszczowskiej
Fot. archiwum
Z wielką przyjemnością pragnę poinformować o nowym etapie mojej kariery sportowej jakim jest kontrakt podpisany z międzynarodową marką rowerową GIANT. Jednocześnie dołączam do grupy kolarskiej sponsorowanej przez największego na świecie producenta rowerów – GIANT Pro XC Team – informuje na swojej stronie internetowej Maja Włoszczowska.

- Tym samym kończy się czteroletni okres współpracy z drużyną CCC Polkowice. Z tego miejsca bardzo dziękuję sponsorom drużyny – Panu Dariuszowi Miłkowi, właścicielowi firmy CCC, gminie Polkowice oraz sponsorom sprzętowym. To były wspaniałe cztery lata, w trakcie których sięgnęłam po najwyższe laury, w tym złoto Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i zwycięstwa w Pucharze Świata. Dziękuję wszystkim pracownikom klubu oraz drużynie, za świetną atmosferę, zaangażowanie oraz wsparcie nie tylko w trakcie sukcesów, ale także w cięższych chwilach, jak po tegorocznej kontuzji - dodaje jeleniogórzanka.

- Moje rozmowy z firmą GIANT toczyły się od dawna, teraz nareszcie mój angaż w teamie, którego głównym celem jest być nr 1 na świecie, staje się faktem. Jestem szczęśliwa, że mogę ze spokojem skoncentrować na powrocie do szczytowej formy. Marzenia się spełniają, cieszę się, że GIANT docenił moje dotychczasowe osiągnięcia i będzie mnie wspierać w moich planach walki o Puchar i Mistrzostwa Świata. Mam ogromne ambicje i potrzebowałam takiego partnera w tym ważnym momencie. Moja współpraca z GIANTEM to już drugi rozdział naszej wspólnej historii. W latach 1998 – 2002 startowałam i zdobywałam medale właśnie na rowerach GIANT. Cieszę się, jestem dumna i wierzę, że nadchodzi mój dobry czas - kontynuuje Maja Włoszczowska, która obecnie przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej w Uzdrowisku Świeradów Zdrój.

Źródło: www.majawloszczowska.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group