Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2187
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Noworoczna zabawa dla podopiecznych TPD

Wtorek, 31 stycznia 2017, 7:30
Aktualizacja: 7:36
Autor: Org
Region: Noworoczna zabawa dla podopiecznych TPD
Fot. Użyczone/TPD
W minioną niedzielę (29.01) Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – Koło Specjalnej Troski w Mirsku, przy wsparciu i pomocy władz Miasta i Gminy oraz wielu zaprzyjaźnionych sponsorów, wolontariuszy i ludzi dobrej woli, zorganizowało tradycyjną, doroczną zabawę choinkowo–noworoczną dla podopiecznych– dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych.

Oprócz uczestników zabawy z Mirska byli także zaproszeni podopieczni Domu Opieki Społecznej z Gryfowa oraz grupa uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Lubania. Wraz z opiekunami, rodzinami i przyjaciółmi, przy stołach z ciastem, słodyczami i posiłkiem, wszyscy się radośnie bawili, zapominając o codziennych troskach.

- Wśród gości był burmistrz Miasta i Gminy, oddany przyjaciel Andrzej Jasiński, przedstawiciele urzędu, radni, zaprzyjaźnieni pszczelarze. To uroczyste, doroczne spotkanie było też okazją do uhonorowania i podziękowania wielu działaczom i osobom wspierającym, za ich wieloletnią, społeczną pracę na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych – informują organizatorzy.

Grupa wyróżnionych działaczy otrzymała z rąk prezesa Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Ryszarda Wacha i sekretarz Alicji Sowy odznaki "Przyjaciel Dziecka".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group