Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Nowi „mistrzowie” parkowania

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Straż Miejska w Jeleniej Górze opublikowała kolejne zdjęcia przedstawiające wykroczenia polegające na parkowaniu aut w miejscach niedozwolonych.

reklamy
reklamy

Na  ulicy Osiedle Robotnicze, kierowca opla zaparkował na powierzchni wyłączonej z ruchu. Drugi przypadek dotyczy parkowania tuż przy przejściu dla pieszych na ulicy 1 Maja, obok dworca PKP.

Parkowanie w sposób jaki widać na zdjęciach kończy się postępowaniem mandatowym lub skierowaniem wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Postępowanie mandatowe za nieprawidłowe parkowanie zagrożone jest kwotą od 100 zł., a przy zbiegu wykroczeń do 6000 zł. Do tego dochodzą koszy holowania pojazdu, a to jest kolejne 550 złotych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka