Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11129
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Nowe trasy narciarskie

Wtorek, 12 stycznia 2021, 8:01
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Nowe trasy narciarskie
Fot. LOT
Lokalna Organizacja Turystyczna w Szklarskiej Porębie przygotowała kilka tras dla biegaczy narciarskich, które są ciekawym uzupełnieniem dla obleganych na Polanie Jakuszyckiej.

Ślady zostały wytyczone na trzech odcinkach tras: przystanek kolejowy Szklarska Poręba "Huta" - Jakuszyce (przejazd kolejowy), Biała Dolina (ul. M. Konopnickiej) - Ściernisko - Rozdroże Plątanina - niebieski szlak do wodociągu - Schronisko Chatka Robaczka / U Rumcajsa i od Kamienia Walońskiego (przejazd kolejowy) do Polany Maliszewskiego. Odśnieżono również drogę dojazdową do parkingu przy przystanku kolejowym Szklarska Poręba "Huta", od strony drogi krajowej nr 3 oraz sam parking.

Szczególnie polecam trasę z przystanku kolejowego Szklarska Poręba "Huta" do Jakuszyc - mówi prezes LOT Grzegorz Sokoliński. - To dobre rozwiązanie dla tych którzy zamierzają dostać się ze Szklarskiej Poręby do tras na Polanie Jakuszyckiej, a nie chcą stać w korku na drodze krajowej nr 3 . Mogą oni zostawić auto na naszym parkingu na Osiedlu Huty i kilkukilometrową odległość dzielącą go od Jakuszyc pokonać na biegówkach.

Twoja reakcja na artykuł?

89
82%
Cieszy
8
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
3%
Smuci
3
3%
Złości
6
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group