Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Nowe połączenie PKS do Lublina

Audio

Czytaj na głos

Autor: Mea 1 min czytania

Od dwunastego maja codziennie o godz. 17.15 będzie odjeżdżał z Jeleniej Góry autobus PKS do Lublina. – Autobus będzie jechał przez Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Kielce i Radom – powiedział Konrad Karmelita, dyrektor do spraw eksploatacji PKS Tour w Jeleniej Górze.

reklamy

Firma PKS Tour Jelenia Góra podpisała porozumienie z PKS Lublin. – Mieszkańcy zgłaszali nam zapotrzebowanie na zwiększenie liczby kursów do województwa śląskiego i lubelskiego. Uzyskanie pozwolenia na nowe połączenie z Lublinem trwało półtora roku, ale udało się – powiedział Konrad Karmelita.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka