Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 3110
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Nowe katalogi reklamowe Grupy Kapitałowej Polcolorit

Sobota, 17 maja 2008, 8:05
Aktualizacja: 8:06
Autor: Artykuł sponsorowany
Region Jeleniogórski: Nowe katalogi reklamowe Grupy Kapitałowej Polcolorit
Fot. Artykuł sponsorowany
W siedzibie Grupy Kapitałowej Polcolorit odbyła się prezentacja nowych katalogów reklamowych dla stałych klientów firmy. Obecne wydanie zawiera wszystkie aktualnie dostępne w sprzedaży kolekcje Grupy: łazienkowe, kuchenne i podłogowe, a także płytki ręcznie malowane. Nowością jest przygotowanie jednego katalogu dla wszystkich trzech marek: Ceramiki Polcolorit, Ceramiki Marconi i Ceramiki Marconi GOLD. Dzięki temu, klienci salonów będą mogli od razu zapoznać się z kompleksową ofertą produktów Grupy.

W katalogu zamieszczono również najnowsze kolekcje wprowadzone do sprzedaży. Wśród nowości Ceramiki Polcolorit znalazły się płytki łazienkowe: Boucle, Ecco, Velvet, Mirella, Soffi, Rozalia, Primavera i Mirella; kolekcja kuchenna Gemma oraz płytki podłogowe: Yuka, Galaxia i Magma. Cechą charakterystyczną większości powyższych kolekcji jest ich nowy format, tj. 250x500 mm, który pozwala wkomponować się w nawet najbardziej złożone kształty łazienek.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nowe katalogi zebrały tyle pozytywnych opinii od zaproszonych na wydarzenie klientów. Pochwalono nas również za pomysł przygotowania jednego katalogu dla wszystkich trzech marek - mówi Marta Kostyk, zastępca Dyrektora ds. Marketingu w Grupie Kapitałowej Polcolorit. – Cieszymy się także z zainteresowania zaprezentowanymi przez nas nowościami – opinie klientów wskazują na to, że będą się one cieszyć dużym powodzeniem na rynku.

Oprócz prezentacji nowych katalogów, zaproszeni goście uczestniczyli również w dekoracji orderami Krzyża Zasługi. Odznaczenia te, decyzją Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, przyznano założycielce przedsiębiorstwa Polcolorit - Pani Barbarze Urbaniak-Marconi oraz jej synowi – Panu Wiktorowi Marconiemu, który od stycznia 2007 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Grupy Kapitałowej Polcolorit.

POLCOLORIT S.A. to najstarsza prywatna firma produkująca płytki ceramiczne w Polsce. Założona w 1984 r., w krótkim czasie stała się jedną z największych i najnowocześniejszych firm na krajowym rynku ceramiki. Firma produkuje płytki podłogowe i ścienne, łazienkowe i kuchenne. Od 2004 r. firma jest notowana na GPW w Warszawie.
W skład Grupy Kapitałowej Polcolorit wchodzi spółka Polcolorit S.A. oraz w 100% zależna od niej spółka Ceramika Marconi Sp. z o. o.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group