Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2737
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowe boksy na stadionie

Wiadomości: Kowary
Niedziela, 5 lipca 2020, 9:03
Aktualizacja: Wtorek, 7 lipca 2020, 7:24
Autor: WAC
Fot. UM Kowary
To kolejna inwestycja na stadionie miejskim w Kowarach. Przy głównym boisku, na którym mecze rozgrywa Olimpia Kowary stanęły nowe boksy dla rezerwowych i sztabu szkoleniowego.

Koszt nowych boksów umieszczonych przy głównej płycie stadionu to około 20 tysięcy złotych. Środki te pochodziły z budżetu miasta.

Dotychczasowe boksy dla rezerwowych, zostały jakiś czas temu wykonane sposobem gospodarczym i nie wytrzymały konfrontacji z warunkami atmosferycznymi – mówi burmistrz Kowar Elżbieta Zakrzwska. - Te nowe są dużo bardziej solidne i oprą się nawet dużej nawałnicy. Kolejną inwestycją na stadionie o jakiej myślimy jest zagospodarowanie terenu za boiskiem treningowym. Planujemy urządzenie tam placu gry w siatkówkę oraz strzelnicy.

Stadion w Kowarach przeszedł w ostatnim okresie prawdziwą metamorfozę. W ramach zakończonej niedawno modernizacji obiektu zostało zamontowane oświetlenie. Wybudowano nową, sześciotorową bieżnię wraz z odwodnieniem. Podniesiono także płytę boiska, wykonano jej odwodnienie i murki oporowe.

Twoja reakcja na artykuł?

10
91%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Gość 6-07-2020 9:49
Zobaczymy jak długo będą całe

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group