Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Nowa „jedynka” w Sudetach

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

Od kilku dni testowany jest w drużynie Sudety, pochodzący z Wrocławia – Grzegorz Kruk (ur. 1984 i mierzący 193 cm). Niewykluczone, że ten rozgrywający wystąpi w zespole jeleniogórskiego beniaminka I ligi już w pierwszym meczu przyszłego roku z Sokołem Łańcut.

Na razie obserwujemy tego zawodnika, który odbył już u nas pierwsze treningi. Z ocenami jego wartości w naszej drużynie jeszcze się wstrzymamy – powiedział trener Ireneusz Taraszkiewicz.

G. Kruk występował kolejno: w Siarce Tarnobrzeg grając przeciętnie w sezonie 2004/05 przez 13 min. i zdobywając 9,8 pkt, w następnym sezonie (2005/06) w AZS Radom, występując przeciętnie 36 min. i zdobywając 7,1 pkt. W sezonie 2006/07 był w Unii Tarnów (14 min. i 3,4 pkt) oraz w sezonie 2007/8 i obecnym w Atlas Stali Ostrów Wielkopolski przesiadując jednak głównie na ławce.

Jest to jednak zawodnik ograny w I lidze i w ekstraklasie i warto go wypróbować. Tak sądzą władze klubu i szkoleniowcy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka