Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 15 października
Imieniny: Jadwigi, Teresy
Czytających: 10209
Zalogowanych: 77
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nowa „jedynka” w Sudetach

Czwartek, 18 grudnia 2008, 17:00
Aktualizacja: Piątek, 19 grudnia 2008, 21:21
Autor: JEN
Od kilku dni testowany jest w drużynie Sudety, pochodzący z Wrocławia – Grzegorz Kruk (ur. 1984 i mierzący 193 cm). Niewykluczone, że ten rozgrywający wystąpi w zespole jeleniogórskiego beniaminka I ligi już w pierwszym meczu przyszłego roku z Sokołem Łańcut.

Na razie obserwujemy tego zawodnika, który odbył już u nas pierwsze treningi. Z ocenami jego wartości w naszej drużynie jeszcze się wstrzymamy – powiedział trener Ireneusz Taraszkiewicz.

G. Kruk występował kolejno: w Siarce Tarnobrzeg grając przeciętnie w sezonie 2004/05 przez 13 min. i zdobywając 9,8 pkt, w następnym sezonie (2005/06) w AZS Radom, występując przeciętnie 36 min. i zdobywając 7,1 pkt. W sezonie 2006/07 był w Unii Tarnów (14 min. i 3,4 pkt) oraz w sezonie 2007/8 i obecnym w Atlas Stali Ostrów Wielkopolski przesiadując jednak głównie na ławce.

Jest to jednak zawodnik ograny w I lidze i w ekstraklasie i warto go wypróbować. Tak sądzą władze klubu i szkoleniowcy.

Sonda

Czy leżałeś kiedykolwiek w szpitalu?

Oddanych
głosów
913
Tak, raz
60%
Tak, jestem tam częstym gościem
25%
Nie, nigdy
15%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czego jeszcze nie wiesz o ślubie?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Kultura
Dziś premiera książki jeleniogórzanki – kryminału "Fala"
 
Piłka nożna
Łużyce postawiły się faworytowi
 
Aktualności
Karkonosz dla Pasieki Doliny Bobru
 
Ciekawe miejsca
Krzywe Baszty W Górach Izerskich – nieludzką ręką utworzone
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group