Reklama
Czwartek, 4 czerwca
10°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
KANS Kariera zaczyna się w Jeleniej Górze. KANS otwiera rekrutację – na liście aż 11 kierunków Aktualności „Nie” dla łączenia szpitali Aktualności Zaginęła Wioletta Krzaczkowska Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Nowa hala w Jeleniej Górze

12 grudnia odbyła się uroczysta ceremonia przecięcia wstęgi z okazji otwarcia hali produkcyjnej nr 2 po modernizacji w Globalnej Jednostce Produkcyjnej Valmet w Jeleniej Górze.

Autor: MJr 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Valmet to światowy lider technologii, procesu i usług z siedzibą główną w Finlandii.

  • Firma zatrudnia blisko 17 500 osób na świecie – opowiada Hubert Papaj, prezes Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Ponad 200-letnia historia

- Nowa hala to nie tylko nowe miejsca pracy, ale również dostęp do nowych technologii i innowacji. W imieniu KARR S.A. życzę firmie Valmet nieustannego rozwoju - dodaje. Firma ma ponad 220-letnią historię w przemyśle popartą bogatym doświadczeniem i licznymi referencjami. Akcje firmy Valmet są notowane na Nasdaq Helsinki, a siedziba główna znajduje się w Espoo w Finlandii.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji Firma budowlana / elewacje/stany surowe / remonty Firma budowlana / elewacje/stany surowe / remonty Usługi budowlane Jelenia Góra Do uzgodnienia Brak zdjęcia Dodatkowy dochód - Współpraca online Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka