Czwartek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 9758
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowa galeria z „duszą” w Jeleniej Górze

Środa, 11 października 2017, 14:16
Aktualizacja: 14:23
Autor: L–K
Jelenia Góra: Nowa galeria z „duszą” w Jeleniej Górze
Fot. Użyczone
Oficjalne otwarcie Galerii Art na Ulicy, mieszczącej się w centrum miasta przy ul. Pionierów Jeleniej Góry 4, odbyło się w miniony piątek (6.10).

Można tu obejrzeć i kupić rzeczy piękne i niepowtarzalne, wyróżniające się spośród masowo produkowanych przedmiotów. - Rękodzieła naszych lokalnych twórców to rzeczy użytkowe, dekoracje, wyroby ze skóry, biżuteria, ceramika, rzeźby i obrazy, tworzone z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, lub na specjalne okazję – informują Lonia i Kasia z Galerii Art. Na Ulicy.

- Zgromadzone dzieła mają charakter wyjątkowy, niepowtarzalny, świetnie nadają się dla kolekcjonerów sztuki i osobliwości jak również, dla osób poszukujących nietuzinkowego prezentu dla przyjaciół. Wierzymy że, wybrane intuicyjnie przez nas przedmioty, będą źródłem radości oraz estetycznych doznań dla wszystkich naszych gości - zapewniają.

- Sztuką pragniemy zainteresować również dzieci, dla których w każdą sobotę organizujemy warsztaty artystyczne w otoczeniu przedmiotów stworzonych od początku do końca przez ludzkie dłonie. Chcemy pobudzić w najmłodszych kreatywność, oraz wrażliwość na piękno. Taka koncepcja towarzyszy mam od początku pomysłu, pragniemy wyjść ze sztuką na ulicę, do ludzi i pokazać wszystkim tym którzy, mają potrzebę oderwania się od komercyjnej rzeczywistości, odrobinę piękna i ludzkich pasji – dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group