Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Notariusz w celi

Audio

Czytaj na głos

Autor: Muzyczne Radio 105,8 FM 1 min czytania

Policja zatrzymała 48-letniego notariusza, któremu zarzucono przywłaszczenie ok. 900 tys. złotych na szkodę Skarbu Państwa. Mężczyzna przez pięć lat pobierał opłaty sądowe związane z wpisem do ksiąg wieczystych, których nigdy nie uiszczał w sądowej kasie.

reklamy

Za przywłaszczenie mienia Grzegorzowi M. grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Notariusz przyznał się do zarzucanych mu czynów i decyzją sądu został aresztowany na dwa miesiące.

Z powodu podwójnego obywatelstwa zatrzymanego istniała obawa, że ucieknie z kraju, aby uniknąć odpowiedzialności karnej.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka