Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 7852
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nocne jeleniogórzan demolki

Poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 14:09
Aktualizacja: Wtorek, 11 sierpnia 2009, 8:04
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Nocne jeleniogórzan demolki
Fot. TEJO
Zniszczona budka telefoniczna pozostała po „spacerze”, który wandale urządzili sobie ulicą Bankową. Jedną z ważniejszych ulic w mieście strach przechodzić po zmierzchu. Stróże prawa i władze miasta są bezradne.

To nie pierwszy tego typu akt wandalizmu w śródmieściu Jeleniej Góry. W reprezentacyjnym, rzec można, miejscu budki telefoniczne niszczone są notorycznie. Jeden z operatorów doszedł do wniosku, że za często i zlikwidował ciągle uszkadzaną przez zbydlęconych chuliganów rozmównicę.

Pozostałe mają ciężki los. W nocy z niedzieli na poniedziałek najpewniej pijani „spacerowicze” przewrócili kolejną budkę tłukąc jej szyby. Godny pożałowania widok mijali dziś jeleniogórzanie i turyści. Ci pierwsi tylko wzruszali ramionami, bo zdążyli się już przyzwyczaić do przyzwolenia na wandalizm w centrum. Drudzy zatrzymywali się i kiwali głowami. Niektórzy robili zdjęcia…

Ulica Bankowa to jeden z piękniejszych traktów: ścisłe centrum miasta, ładna zabudowa i bezpośrednie sąsiedztwo Informacji Turystycznej, Książnicy Karkonoskiej, Filharmonii Dolnośląskiej i kilku banków. Niestety, wieczorami i nocą bywa tu bardzo niebezpiecznie, czego skutki można zaobserwować dziś. Wandale spotkali na swojej drodze budkę, na której się wyżyli. A gdyby tak przyszło im do otumanionych alkoholem głów pobić człowieka?

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (53)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group