Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 2449
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nocne harce na zakończenie wizyty ukraińskiej młodzieży

Wtorek, 9 września 2008, 15:29
Aktualizacja: 15:32
Autor: Angela
Młodzi z grupy taneczno–wokalnej z Ukrainy, którzy przejechali do Jeleniej Góry na początku września, będą mieli co wspominać. Nie tylko występy na scenie, ale również „bliskie spotkanie” z polskimi stróżami prawa. Powód? Nocna wycieczka po Jeleniej Górze bez wiedzy opiekunów.

Szóstka ukraińskiej młodzieży wymknęła się dzisiaj w nocy około godziny 2.00 z Międzynarodowego Domu Skauta z ulicy Wiejskiej, w której zostali zakwaterowani. Młodzi Ukraińcy wybrali się, by pozwiedzać okolicę. Wszytko miało zostać bez echa i bez wiedzy opiekunów. Niestety cała grupka została zauważona przez stróżów prawa i wszytko się wydało.

Nie było z ich strony żadnych wykroczeń, poza tym, że zachowywali się dość głośno, za co jednak nie zostali ukarani – mówią strażnicy miejscy. Naszą uwagę zwrócił przede wszystkim ich wiek. Niecodziennie spotyka się nieletnich w środku nocy.

Dlatego strażnicy miejscy odwieźli młodzież do harcówki. Jaką karę poniosą czternasto i piętnastolatkowie? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast to, że jutro wyjadą z Polski z dreszczykiem niezapomnianych emocji.

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group