Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6640
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niszczą chodnik

Czwartek, 30 maja 2019, 6:07
Aktualizacja: Sobota, 1 czerwca 2019, 6:15
Autor: WAC
Jelenia Góra: Niszczą chodnik
Fot. Czytelniczka
Na kierowców samochodów, którzy wjeżdżają na chodnik i blokują przejście pieszym oraz dewastują trawniki w okolicy Ronda Żołnierzy Wyklętych w Jeleniej Górze – Cieplicach zwraca uwagę nasza Czytelniczka.
Kilka dni temu przed południem nie mogłam przejść chodnikiem koło Ronda Żołnierzy Wyklętych na skrzyżowaniu ul. Cieplickiej i Rataja - mówi pani Małgorzata. - To nie pierwszy raz, kiedy samochód parkuje na chodniku, a następnie niszczy trawę wyjeżdżając na skróty bezpośrednio na pasy przy rondzie. Może ktoś by się tym zainteresował i postawił słupki uniemożliwiające przejazd samochodom?
Do tej pory nie mieliśmy sygnałów dotyczących nieprawidłowego parkowania w rejonie Ronda Żołnierzy Wyklętych - mówi zastępca komendanta jeleniogórskiej Straży Miejskiej Jacek Winiarski. - Teraz zwrócimy uwagę na to miejsce podczas codziennych patroli naszych funkcjonariuszy. W tym konkretnym przypadku właściciele widocznych na zdjęciach pojazdów zaparkowanych nieprawidłowo zostali ukarani mandatami karnymi. Sprawdziliśmy też stan techniczny chodnika. Jako, że jest on wyraźnie zapadnięty zgłosiliśmy jego naprawę do Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

13
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
6
9%
Nudzi
2
3%
Smuci
22
34%
Złości
22
34%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group